>
Načítání...
Nacházíte se zde:  Domů  >  Makedonie, Gruzie  >  Aktuální článek

Антиќ се врати во тимот, Атланта славеше во Милвоки

Od   /   28.12.2014  /   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Антиќ се врати во тимот, Атланта славеше во Милвоки

By nenad

Перо Антиќ, се врати во тимот на Атланта, откако ги пропушти претходните две средби, а неговиот тим успеа да му се реваншира на Милвоки за катастрофалниот пораз во петокот, кога Бакси славеа со 30 поени разлика. Číst více

: Антиќ се врати во тимот, Атланта славеше во Милвоки      

    Tisk       Email
Translate »