>
Načítání...
Nacházíte se zde:  Domů  >  Makedonie, Gruzie  >  Aktuální článek

Бензема: Дешам потклекна пред притисокот на расистите

Od   /   1.6.2016  /   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Бензема: Дешам потклекна пред притисокот на расистите

Карим Бензема, кој пред неколку месеци беше главниот актер во аферата со Валбуена, откако од него се обиде со компромитирачка снимка се обиде да изнуди пари, доби суспензија од Фудбалската федерација на Франција, поради која нема да настапи на Европското првенство. Číst více

    Tisk       Email
Translate »