>
Načítání...
Nacházíte se zde:  Domů  >  Makedonie, Gruzie  >  Aktuální článek

Директни летови од Скопје кон Женева од април

Od   /   24.12.2014  /   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Директни летови од Скопје кон Женева од април

By saska

Директни летови од скопскиот аердром „Александар Велики“ до Женева ќе бидат воведени од април, како резултат на растечката потреба за патувања меѓу Македонија и Швајцарија. Číst více

: Директни летови од Скопје кон Женева од април      

    Tisk       Email
Translate »