>
Načítání...
Nacházíte se zde:  Domů  >  Makedonie, Gruzie  >  Aktuální článek

ЕУРО 2016: Азар ја предводи Белгија

Od   /   31.5.2016  /   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ЕУРО 2016: Азар ја предводи Белгија

Марк Вилмотс, селекторот на Белгија, го соопшти конечниот список за Европското првенство во Франција. Белгијците кои се едни од фаворитите на ЕП ги предводи играчот на Челзи, Еден Азар. Číst více

    Tisk       Email
Translate »