>
Načítání...
Nacházíte se zde:  Domů  >  Makedonie, Gruzie  >  Aktuální článek

Извлечени сите заглавени патници од Пресека, сообраќајот од Охрид до Кичево сè уште во прекин

Od   /   29.12.2014  /   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Извлечени сите заглавени патници од Пресека, сообраќајот од Охрид до Кичево сè уште во прекин

By frosina

Според последните информации од Центарот за управување со кризи, извлечени се сите патници кои во недела вечер со своите возила биле заглавени на планинскиот превој Пресека, на магистралниот пат Охрид-Кичево, јавува Охридњус. Číst více

: Извлечени сите заглавени патници од Пресека, сообраќајот од Охрид до Кичево сè уште во прекин      

    Tisk       Email
Translate »