Načítání...
Nacházíte se zde:  Domů  >  Bulharsko  >  Aktuální článek

Илиев влезе и в топ 6 на света, нареди се между 2-ма велики биатлонисти

Od   /   8.3.2015  /   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Илиев влезе и в топ 6 на света, нареди се между 2-ма велики биатлонисти

България вече има състезател в същинския елит на биатлона. Владимир Илиев затвърди отличното си представяне на световното първенство в Контиолахти (Фин), подобрявайки класирането си във втория индивидуален старт. В преследването на 12,5 км 27-годишният троянец тръгна от 8-а позиция, на която завърши в спринта, и успя да финишира шести. Číst více