>
Načítání...
Nacházíte se zde:  Domů  >  Makedonie, Gruzie  >  Aktuální článek

Мазе триумфираше на спустот во Лејк Луис

Od   /   5.12.2014  /   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Мазе триумфираше на спустот во Лејк Луис

By nenad

Тина Мазе од Словенија победи на првата супст трка, во женска конкуренција, која се возеше во новата сезона. Мазе ја забележа втората победа оваа сезона и се искачи на првото место во генералниот пласман. Číst více

: Мазе триумфираше на спустот во Лејк Луис      

    Tisk       Email
Translate »