>
Načítání...
Nacházíte se zde:  Domů  >  Makedonie, Gruzie  >  Aktuální článek

Мурињо го носи Хименез од Атлетико на „Олд Трафорд“

Od   /   1.11.2016  /   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Мурињо го носи Хименез од Атлетико на „Олд Трафорд“

Манчестер Јунајтед не игра добро оваа сезона, тоа му е јасно на менаџерот Жозе Мурињо, кој подготвува листа на засилувања кои ќе се обиде да ги ангажира во јануарскиот преоден рок. Една од најголемите желби на Португалецот е младиот дефанзивец на Атлетико Мадрид, Хосе Хименез. Číst více

    Tisk       Email
Translate »