>
Načítání...
Nacházíte se zde:  Domů  >  Makedonie, Gruzie  >  Aktuální článek

Путин: Никому не му успеало да ја заплаши, да ја замолчи и изолира Русија

Od   /   20.12.2014  /   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Путин: Никому не му успеало да ја заплаши, да ја замолчи и изолира Русија

By serjoza

Никому досега во историјата не му успеало да ја заплаши, да ја замолчи и да ја изолира Русија, изјави во саботата рускиот претседател Владимир Путин во обраќањето во Државниот Кремљски дворец на свеченоста по повод Денот на работниците во безбедносните служби.

Číst více

: Путин: Никому не му успеало да ја заплаши, да ја замолчи и изолира Русија      

    Tisk       Email
Translate »