>
Načítání...
Nacházíte se zde:  Domů  >  Makedonie, Gruzie  >  Aktuální článek

Тетовец се изнервирал по натпреварот Албанија – Србија и скршил две светлечки реклами

Od   /   9.10.2015  /   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Тетовец се изнервирал по натпреварот Албанија – Србија и скршил две светлечки реклами

По квалификацискиот натпревар меѓу фудбалските репрезентации на Србија и Албанија којшто се следеше во живо на виодеобим на плоштадите во Тетово и Гостивар, во тетовската полиција регистриран е еден изолиран инцидент во којшто има едно полесно повредено лице. Číst více

    Tisk       Email
Translate »